Poptávka revize kanalizačních stoupaček v bytovém domě

Dobrý den,

pro naše SVJ poptáváme revizi kanalizačních stoupaček v bytovém domě, která by nám měla indikovat místa vyžadující opravy (preventivní či akutní), případně ukazující na potřebu komplexnější rekonstrukce stoupaček. Předpokládáme revizi kamerovým záznamem s dodáním pořízeného videa a vypracované technické zprávy včetně doporučených oprav, a vyčištěním potrubí v případě potřeby.

Jedná se o cihlový bytový dům na Praze 8 z padesátých let, 4 vchody, 4 podlaží + suterén; každý vchod 10 bytů, celkem tedy 40 bytů. Stoupačky nejsou volně přístupné (jako v paneláku), nýbrž zazděné trubky. Bližší dokumentaci rozvodných sítí v domě nemáme k dispozici. Můžeme Vám samozřejmě asistovat s obhlídkou a zaměřením potrubí a možných vstupů, pokud budete pro závaznou cenovou nabídku potřebovat.

Vaši cenovou nabídku ke zvážení očekáváme do 23.1.2015, v případě zájmu o prohlídku prostor se ozvěte v dostatečném předstihu.

Předem děkuji.

V.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK